Andrea Bocelli in Concert – 30.listopadu 2019 – Praha

Pro všechny příznivce Andrea Bocelliho, kteří se na jeho letošní, dlouhé měsíce předem vyprodaný koncert nedostali, i pro ty, kteří by si chtěli výjimečný zážitek zopakovat, máme radostnou novinku. Maestro se do pražské O2 arény znovu vrátí 30. listopadu 2019. Program koncertu bude kromě klasického repertoáru obohacen i o skladby z nového alba, které Bocelli připravuje na podzim 2018. 

Do posledního místa zaplněná pražská O2 arena letos v květnu bouřlivě přivítala slavného italského tenoristu Andrea Bocelliho. Publikum uchvátili i maestrovi přizvaní hosté a tradičně skvělý výkon Českého národního orchestru se smíšeným sborem pod taktovkou dirigenta Marcella Roty. Dokonalý zážitek umocnila také nejmodernější světelná, zvuková a video technika, sestavená na míru pražské O2 areny. Dva roky plánování a tři dny pečlivých příprav bohatě odměnila neuvěřitelně spontánní a nadšená reakce publika, které v závěru koncertu vzdalo tomuto světovému tenoristovi hold ovacemi ve stoje.

V oblasti populární i klasické hudby je Andrea Bocelli již přes dvacet let jednou z nejmilovanějších a nejsledovanějších hvězd. Během své kariéry vystupoval tento slavný tenorista pro čtyři americké prezidenty, tři papeže, britskou královskou rodinu a celou řadu ministerských předsedů. Zpíval ve Windsorském paláci na gala večeru pořádaném u příležitosti devadesátých narozenin královny Alžběty II. 30. dubna 2015 otevíral za doprovodu Teatro alla Scala Orchestra světovou výstavu Expo v Miláně velkolepým koncertem, který byl živě přenášen do celého světa. Andrea Bocelli vyprodává koncerty po celém světě a i nadále dělí svůj čas mezi klasický a popový repertoár. Je držitelem celé řady ocenění, na svém kontě má dosud i 5 nominací na cenu Grammy a 6 nominací na Latin Grammy. Jeho alba se pravidelně umisťují v čele světových prodejních žebříčků. Mimo to se Bocelli velmi intenzivně věnuje i charitě. Jím založená nadace Andrea Bocelli Foundation nabízí množství programů určených na pomoc lidem v nouzi způsobené nemocí, postižením, chudobou nebo sociálním vyloučením.

Andrea Bocelli v nedávném rozhovoru pro Radiožurnál pochválil a ocenil české publikum takto: “Vždy, když přijedu do Prahy, a zjistím, že koncertní sál je vyprodaný, tak je to pro mě radostným důkazem, že české publikum mě má rádo a že se na mě těší. A také díky tomuto vztahu mám na Prahu a české publikum pokaždé velice dobré vzpomínky.”

Vstupenky v prodeji v síti společnosti Ticketportal v kategoriích od 900 d 12.500 Kč.

 

Objednat vstupenku