NOVÁ SHOW LORD OF THE DANCE – DANGEROUS GAMES – PODZIM 2015

LOTD 2015Spektakulární nové nastudování tradičního mistrovského díla, které Michael Flatley premiérově předvedl 3. září 2014 v londýnském Palladiu, vyráží do světa.

Světové turné začíná 30.10. 2014 ve Wembley, kde Michael Flatley pokořil všechny dosavadní prodejní rekordy, a pokračuje v Belgii, Izraeli, Skandinávii, Irsku a v Jižní Africe, odkud se v roce 2015 vrací zpátky do Evropy. Na podzim roku 2015 zavítají Lord of the Dance se svojí zbrusu novou show i do České republiky.

České turné 2015:

28. 10. Brno – DRFG Arena

29. 10. Třinec – Werk Arena

30.10.  Pardubice – Arena

31. 10. Praha – O2 Aréna,

1. 11.  České Budějovice – Budvar Aréna

3. 11. Karlovy Vary – KV Arena

Geniální Michael Flatley, jenž proslavil irský tanec po celém světě, se po 20 letech vrací s Lord of the Dance „Dangerous Games“. Divákům se představí zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.

Také původní postavy doznaly vzrušující proměny, která do jisté míry reflektuje transformaci dnešního světa. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je sice Don Dorcha i jeho stoupenci mnohem mocnější a temnější než dříve, ale i Pán Tance vládne ještě silnější pozitivní energií.  Podaří se mu i tentokrát v souboji zvítězit? Jiný souboj, tentokrát o lásku Pána Tance, jehož ztvárňují fantastičtí Flatleyho nástupci (v Palladiu to byl James Keegan), mezi sebou svádějí krásná Saoirse a uhrančivá Morrighan. Diváci nezůstanou ochuzeni ani o působivé písně půvabné zpěvačky nebo o strhující melodie v podání sexy houslistek.

V dojemné filmové scéně provede Michael Flatley ztvárněný 3D hologramem diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, kdy předává svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům.

Představení plné klasických „riverdancing“ tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec, vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Souboj dobra se zlem dostává ve 21. století úplně nový význam.

 

To jsou Dangerous Games!

 

Vstupenky na všechna představení zakoupíte v sítích Ticketportal, Ticket Art a Ticketpro. Vstupenky do O2 arény v prodeji exkluzivně v síti Ticketportal.

Více info na oficiálních stránkách či Facebooku Lord of the Dance nebo  na www.lordofthedance.cz.

 

 

 

Partneři:

 

(30 pxl) Prima(30 pxl) DNES(30 pxl) Frekvence1(30 pxl) Proženy(30 pxl) Tullamore Dew(30 pxl) Story(30 pxl) Květy

Objednat vstupenku